Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Ciekawe fotele sga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy widział ktoś z was kiedy fotele w takim kolorze w sga? https://www.olx.pl/oferta/fotele-sharan-...sqGpW.html
Nigdy takich foteli nie widziałem. Sądząc po boczkach drzwi zapewne są te fotele obszywane.
Na 100% tapicer maczał palce. Ładną kasę ktoś wywalił.
Ale czemu ktoś tak tanio sprzedaje ?? , 123 zł za fotel skóra .
(06-03-2018 15:52)grażyny napisał(a): [ -> ]Ale czemu ktoś tak tanio sprzedaje ?? , 123 zł za fotel skóra .

Może nie skóra Wink
Nie są źle. Kiedyś kuzyn kupił Alhambra ale to było 10 lat temu to auto czarne a fotele żółto zielone. Mi tam źle nie wyglądało a on się wściekał że to jamajka. Potem zmieniał te siedzenia.
(06-03-2018 17:00)bialekmleko napisał(a): [ -> ]
(06-03-2018 15:52)grażyny napisał(a): [ -> ]Ale czemu ktoś tak tanio sprzedaje ?? , 123 zł za fotel skóra .

Może nie skóra Wink

W całym ogłoszeniu ani słowa, ani sugestii co do skóry, optycznie wyglądają dosyć dobrze (nie widać zniszczeń, wytarć), cena niska - jest tu jakiś dysonans poznawczy. Najprostsze wytłumaczenie: cerata, ale nie widziałem, nie dotykałem.
Skóra ?? , raczej nie dziś rano dzwoniłem do faceta on nie wie z czego są te fotele nie potrafi odróżnić skóry od innych materiałów obiciowych .
Sprawa się wyjaśniła sprzedawca oddzwonił do mnie i powiedział ze fotele są obszyte ,,ekoskórą -skają ,,-nie wiem czy poprawnie napisałem Huh
... z plastikowej świni Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie