Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Centralka Zamka Centralnego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich.
Jako nowy użytkownik tej strony pozwolę się przywitać ze wszystkimi, i niestety od razu prosić o pomoc.
Mianowicie.
Po kupnie mego Sharika nie działał pilot umieszczony w kluczyku od otwierania i zamykania drzwi.
Natomiast z kluczyka wszystko pięknie działa, otwiera,zamyka,oraz po dłuższym przytrzymaniu przekręconego kluczyka zamyka i otwiera szyby przednie oraz tylne boczne.(W tylnych drzwiach korbki). Sprawdziłem baterie w obydwu kluczykach (Pilotach), Byłem w servisie gdzie po 3 próbach programowania centralki sie poddali. próbowałem kilkukrotnie zaprogramować samemu kierując się wskazówkami z różnych for internetowych. Niestety bezskutecznie. Może ktoś z was już ten temat przerabiał? lub wie gdzie ewentualnie szukać centralki o ile ta w ogóle istnieje Smile Wyczytałem gdzieś że powinna być pod fotelem kierowcy ale nie znalazłem.
Pomożecie koleżanki i koledzy?

Pozdrawiam

Paweł.

darliddom

Witam. Podobny problem miałem w alhambrze MK I i to była wina pilota przeprowadzane były różne operacje, aż w końcu dodałem sterownik nowego pilota i po problemie. A sterownik fabryczny jest w schowku pod fotelem kierowcy w podłodze.
Pozdrawiam.
Przekierowanie