Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: poproszę o analizę logów sharan 1,9 auy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Turbo na Dębowo. Przeplywka ma niskie loty. Auto po programie agresywnym jak na auy.
(09-02-2018 12:15)wesol napisał(a): [ -> ]Turbo na Dębowo. Przeplywka ma niskie loty. Auto po programie agresywnym jak na auy.

czyli??? turbo stoi czy ok??... przepływka lata świetności zasobą, fakt- miał robiony jakiś wirus ale to w dobrym warsztacie- wiadomym dla mnie,
jakieś 3-4 miesiące temu turbo wyjmowane-czyszczone, brak luzów, czy może być wina np. niedomagającej gruszki??
warsztat dopiero zamówiony za tydzień i powiem że już misię nawet nie chce wsiadać do auta, objawy to brak mocy od 120km/h, cojakiś czas wyłącza turbo jakby, po wyłączeniu auta wraca na jakiś czas do normy, pompa vacum teraz po wymianie bo kruciec szlak trafił i był problem z hamulcami
Turbo przeladowuje. Stoi dęba czyli jakby geo się klinowalo. N75 nie daje radę zbić ciśnienia. Jeśli nie ma dziury w rurze od przeplywki do turbo to przeplywka jest dziabnieta czyli do wymiany. Będziesz dalej tak jeździł to turbo odleci do krainy wiecznych łowów.
(09-02-2018 21:37)wesol napisał(a): [ -> ]Turbo przeladowuje. Stoi dęba czyli jakby geo się klinowalo. N75 nie daje radę zbić ciśnienia. Jeśli nie ma dziury w rurze od przeplywki do turbo to przeplywka jest dziabnieta czyli do wymiany. Będziesz dalej tak jeździł to turbo odleci do krainy wiecznych łowów.

auto właściwie stoi od kilku dni, mam drugie, więc mam już mniej więcej pogląd na sytuację, pytanie jeszcze, czy możliwe żeby po czyszczeniu turbo tak szybko się zapiekły łopatki???
czy oprócz czyszczenia i wymiany przepływki mieć na coś uwagę jak już będzie robione??
Wszystko jest możliwe. Nie miałem go w ręku tego turbo więc nie mogę się wypowiedzieć czy to czyszczenie było poprawnie wykonane. Ściągnij gruchę i sprawdź czy geo chodzi a przy okazji i ta gruszkę obadasz.
(09-02-2018 23:10)wesol napisał(a): [ -> ]Wszystko jest możliwe. Nie miałem go w ręku tego turbo więc nie mogę się wypowiedzieć czy to czyszczenie było poprawnie wykonane. Ściągnij gruchę i sprawdź czy geo chodzi a przy okazji i ta gruszkę obadasz.

Turbo na stole, oczywiście nie ja to robiłem, gruszka ok, niestety turbo dęboweSad jutro niestety regeneracja czeka..... luz wzdłużny bardzo duży--- TURBO udupione
No tak wirnik wygryziony. Ale ta podkładka to ona jest taka luźna jakby bo po założeniu w muszle jest sztywno. Geo stoi dęba.
(14-02-2018 18:30)wesol napisał(a): [ -> ]No tak wirnik wygryziony. Ale ta podkładka to ona jest taka luźna jakby bo po założeniu w muszle jest sztywno. Geo stoi dęba.

Z czego może wynikać takie zużycie wirnika?
Stron: 1 2
Przekierowanie