Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Błąd 65535
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam!Borykam się z powracającym błędem:65535-Internal Control Module Memory Error 37-100 Faulty-Intermittel.
Inne błędy nie wystepują,auto nie wchodzi w tryb awaryjny.W zasadzie jeździ tak jak zawsze-ewentualnie może mieć zbyt małą moc.Dzięki za odpowiedzi.Galaxy 1997 tdi AHU.
Wywalało mi ten błąd przez pęknięty wężyk podciśnienia w sterowniku:
[attachment=520]
Po wymianie przewodu błąd nie powraca.
blad niby dotyczy jakichs problemow z ECM. Moze oznaczac iz jest uszkodzony lub jakies problemy z kabloteka. Wezyk ten jest copradwa od MAP ktory we wczesniejszych tdi był wlasnie w ECM w srodku. Nowsze maja na dolocie. Sprawdz jakie cisnienie pokazuje na vagu jak jedziesz. JEsli jest duzo nizsze to faktycznie moze byc wezyk.
(20-11-2011 12:37)moherydz napisał(a): [ -> ]Wywalało mi ten błąd przez pęknięty wężyk podciśnienia w sterowniku:

Po wymianie przewodu błąd nie powraca.

miałem dokładnie to samo
dodam że po wymianie węzyka należy dokładnie umyć sterownik z oleju
Dzięki za podpowiedzi.Najpierw spróbuję zrobić logi,bo nie uśmiecha mi się zbytnio wyciągać ten komputer.
A gdzie on siedzi . jeśli można wiedzieć ?.
(21-11-2011 23:17)fotograf123 napisał(a): [ -> ]A gdzie on siedzi . jeśli można wiedzieć ?.

za zegarami
może niezbyt wyszukane miejsce ale dostęp trudny i do wykręcenie potrzebny krótki torx (nie pamiętam dokładnie jaki) z dziurką
a propos to raczej cię kolego grzegorz79 to nie ominie i im wcześniej wymienisz wężyk i umyjesz płytkę tym szybciej będziesz miał to z głowy
pozdrawiam
Robert
Orientuje się ktoś skąd wychodzi ten wężyk do komputera-gdzie jest zamocowany przy silniku?
(22-11-2011 01:16)red napisał(a): [ -> ]
(21-11-2011 23:17)fotograf123 napisał(a): [ -> ]A gdzie on siedzi . jeśli można wiedzieć ?.

za zegarami
może niezbyt wyszukane miejsce ale dostęp trudny i do wykręcenie potrzebny krótki torx (nie pamiętam dokładnie jaki) z dziurką
a propos to raczej cię kolego grzegorz79 to nie ominie i im wcześniej wymienisz wężyk i umyjesz płytkę tym szybciej będziesz miał to z głowy
pozdrawiam
Robert

Dzięki ...Big Grin
(24-11-2011 12:51)grzegorz79 napisał(a): [ -> ]Orientuje się ktoś skąd wychodzi ten wężyk do komputera-gdzie jest zamocowany przy silniku?

[attachment=523]
Stron: 1 2 3
Przekierowanie