Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Kompletny brak mocy :( LOGI :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Raczej nie powinno dmuchac. Ake ten filmik to zes nagral. Raz ze 4 sekundy to muskasz pedal gazu. Wcisnac pedal gazu sie boisz ba 5 sekund do deski? Mozesz tez ten wezyk od gruszki odpinac to tez powinna sztanga sie ruszyc ponad 10 mm.
Czyli jak się ruszy mniej niż 10 mm to coś nie tak ??
Niema nikogo na chacie co by mi pogazował bieg jałowy
Wziołem statyw stary aparaz z buczącym autofocusem i zonk po przegazowaniu sztanga nie otwiera sie Sad ?? poniżej filmik. I co teraz zrobić ??
filmik
Jesli weze sa cale te grube oczewiscie to cos nie teges z turbo jest. Wyglada na powywijane lopatki na turbinie lub peknieta oske turbiny.
No to juto ściągam oblukam co z nią Big Grin i ewentualnie po świętach regeneracja... (Macie jakieś sprawdzone firmy, które wysyłają zrobioną a starą oddaje ??)
Jako że logi pokazały że z TDI zrobiło się SDI najpierw za sprawą kolegi "Wesoł" spr. gruszkę i się ruszała... no to rozebrałem wąż od zimnej strony i takie cusik ;/ :
filmik1
Film 2

Teraz pytanie ściągać, wymieniać, gdzie najlepie,j na alegroszu ok 700zł czy warto ??

co mogło sie do tego przyczynić olej wymieniałem co ok 12-15 tys samochodzik najechane ma 335 tys (chyba :>) nie katowałem itp.
najtaniej uzywke zapodac i po temacie.
Używka czy regenerowana to w środę się okaże po świętach, co się napatoczy nie mam czasu na poszukiwania Big Grin

Teraz tak sama wymiana wiadomo, wymontować starą założyć nową od co.
Co zrobić przy okazji Miska olejowa w dół czyścić smok itp olej i filtr czyszczenie rur IC ?? Bo mam 3 dni na to więc czas będzie lepiej zrobić raz niż potem żałować i znów mieć problem... a ze 3 latka i ok 80-90 tyś musi pohulać Szarik.
Nic nie robić. Może tak profilaktycznie ten smok na pompie olejowej. Bierz używkę bo potem będziesz zakładał temat że późno wstaje itp. Tylko rozbierz ja i wyczyść geometrie.
szukam w środę na Ślasku okolice Gliwic najlepiej Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie