Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: poprawa wizualna srebrnego SGA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak można poprawić wygląd srebrnego SGA?

Mam Galaxy po lifcie z 2004 roku srebrnego z ori ciemnymi szybami i nie mam pojęcia co można w nim zrobić aby fajnie wyglądał.
Przemalować na czerwono Tongue

(21-11-2017 14:21)schak napisał(a): [ -> ]Jak można poprawić wygląd srebrnego SGA?

Mam Galaxy po lifcie z 2004 roku srebrnego z ori ciemnymi szybami i nie mam pojęcia co można w nim zrobić aby fajnie wyglądał.
(21-11-2017 14:30)Czerwony napisał(a): [ -> ]Przemalować na czerwono Tongue

(21-11-2017 14:21)schak napisał(a): [ -> ]Jak można poprawić wygląd srebrnego SGA?

Mam Galaxy po lifcie z 2004 roku srebrnego z ori ciemnymi szybami i nie mam pojęcia co można w nim zrobić aby fajnie wyglądał.

Na czarno Tongue
To już wolał bym na seledynowy metalik z palety sharana.

No ale takie coś to już trochę drastyczne posunięcie.
Myślałem o jakichś dodatkach, felgach itp.
Szukałem nawet w necie ciekawych fotek srebrnych sga, ale ciężko coś wygrzebać.
Jakieś fajne koło, tylko nie żadna 16-tka, tylko 17" lub 18" na czarno.
Ja widziałem srebrnego z pomarańczowymi alusami.Wink
Dużo zależy od tego, co rozumiesz przez fajny wygląd. Jesteśmy różni, jedna osoba woli to a inna tamto. Zgadzacie się ze mną? Jeśli nie, to dlaczego? Nieskromnie rzecz ujmując jestem przekonany, że mam rację.
trudno się z tobą nie zgodzić, każdy ma inny gust, ale też rozumiem autora tematu, który szuka inspiracji.
Powiedz ile jesteś w stanie zainwestować w zmianę wyglądu?
Póki co też proponuję skupić się na kołach Smile
Do srebra bedzie pasowal i czarny i bialy. Mialem alhambre srebrna i z jasnymi felgami wygladala fajnie. Czarne felgi ok ale nie kazdy wzor pasuje do czerni. Ja mialem w planach moje pomalowac na biel. Optycznie powiekszy i wyglada ciekawie
Wiadomo że nie wszystko się wszystkim podoba.
Ale do srebrnego auta ciężko jest dobrać dodatki aby jakoś fajnie to ze sobą grało.

Narazie mam felgi or 16cali i trzymam je dlatego że są proste a i opony jeszcze dobre.


[Obrazek: 623371395_1_1000x700_felgi-16-ford-galax...brzych.jpg]
--- foto zapożyczone z neta ----


Po zużyciu opon myślę nad zmianą razem z felgami, ale póki co trzeba jakoś wyglądać. Są fajne o tyle że mają dużą powierzchnię płaską i myślałem o nałożeniu na nie hydrografiki.
Stron: 1 2
Przekierowanie