Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: przepala bezpiecznik dmuchawy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Problem polega na tym, że od jakiegoś czasu przepala mi się bezpiecznik od dmuchawy nawiewu. Nie dzieje się to od razu po włożeniu nowego bezpiecznika ale po jakimś czasie pracy dmuchawy, czasem jest to po 2 dniach a czasem po 2 tygodniach. czy może to być spowodowane wadliwym regulatorem obrotów dmuchawy czy może sama dmuchawa mówi już pa-pa? Dodam, że nawiew jeśli działa to też ma „jazdy”. Na jednych ustawieniach sam się włącza i wyłącza jak mu się zachce. Mam klimatronik jednostrefowy. Nie chcę na pałę wymieniać wszystkich elementów i wpuszczać się w niepotrzebne koszta. Acha po diagnozie vag-iem wyskakuje zawsze błąd dmuchawy.
(03-09-2010 11:14)pTaSzOr napisał(a): [ -> ]...dmuchawa mówi już pa-pa?...jeśli działa to też ma „jazdy”. Na jednych ustawieniach sam się włącza i wyłącza jak mu się zachce...po diagnozie vag-iem wyskakuje zawsze błąd dmuchawy.
Jeśli się włącza i wyłącza po "wstrząsie" np. wjechaniu w dziurę, kopnięciu w koło Confused itp, to obstawiam zużyte szczotki w dmuchawie, albo komutator wirnika.
Przekierowanie