Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Poradnik otwierania aut
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w tytule. Poradnik tylko dla stałych bywalców forum.
Poradniki
hasło tak jak mój nick z forum.
otwieranie w sensie jak zgubimy kluczyki?? dobrze zrozumiałem??
Tak, albo zatrzaśniemy w środku. Poradnik zawiera im gdzie umieścić poduszkę między drzwiami a nadwoziem, i ewentualnie jak powinien wyglądać przysłowiowy "drut" do otwarcia - chodzi o kształt- wygięcie.
Przykładowo Jaguar
wszystko fajnie ale jakoś pomysł aby to udostępnić wszystkim nie za bardzo mi się widzi. ponieważ volkswageny są często kradzione a jak jeszcze dla(złodziei) będziemy pokazywać jak to będzie jeszcze więcej kradzieży.
Luki58 dlatego napisałem dla stałych bywalców, a nie dla kogoś kto ma konto od tygodnia i napisał jeden post. Poza tym warto wiedzieć, iż ktoś ma coś takiego w razie "kryzysowej" sytuacji. Wspomnę tylko, że sharana tam nie ma.
no to pamiętaj tylko aby mądrze tym zarządzaćBig Grin zawsze lepiej to niż wybijać szybkęBig Grin
juz dawno temu to mialem szwagier sciagal. Jest dostepne na sieci. na osiolku tez było albo i jest.
porady otwierania aut... lacznie ze schematami sa ogolnie dostepne w gazetce typu auto-swiat
Załącz ten plik - dobry złodziej i tak wie jak otworzyć i na forum Sharana nie będzie się edukował tym bardziej że oni to robią bez odginania drzwi itp.
Ok wieczorem rzucę. Z tym odginaniem drzwi to tylko był przykład. Zresztą sami zobaczycie i ocenicie, jak coś to najwyżej niech admin usunie Wink .
Stron: 1 2
Przekierowanie