Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: [1.8T AWC] prośba o analizę logów i błędów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
A da się go sprawdzić przez Output Test w VAGu ? I czy będzie to miarodajne ? Ponowię pytanie - jak z dostępem do niego ? A jak wyglądają logi, bo nikt jeszcze na ich temat się nie wypowiedział ?
EGR i zawór powietrza wtórnego wyczyszczony. Auto jeździ jak jeździło (czyli normalnie). Po pierwszych ponad 200km błąd przepływu nie wrócił. Ale teraz jest taki pakiet:

4 Faults Found:
17526 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: B1 S2: Open Circuit
P1118 - 35-00 - -
16525 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: Heating Circuit Malfunction
P0141 - 35-00 - -
16523 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: Response too Slow
P0139 - 35-00 - -
17811 - EGR System: Regulation Divergence
P1403 - 35-10 - - - Intermittent

Rozumiem, że kolejna sonda padła :?: Założona była nówka, auto przejechało może z 1000km. Dlaczego :?:

Czy ten ostatni błąd EGRa może wynikać z tego, że nie zrobiłem adaptacji po czyszczeniu :?: Jeśli już to jak to zrobić, nie znalazłem w internetach żadnej instrukcji.
Panowie podpowiedzcie coś bo jestem w czarnej d... Confused

O może chodzić z tą sondą :?: Nie wierzę, że tak po prostu padła. Możliwe, że jest gdzieś przerwa na wiązce :?:
Błąd EGRa Insufficent Flow po czyszczeniu (nie był jakiś zasyfiony) wraca niestety. Kupić drugiego EGRa, pompę powietrza wtórnego :?: Nie chcę w ciemno zmieniać po kolei...
Stron: 1 2
Przekierowanie