Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Turbina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Poszukuje sprawnej turbiny do galaxy 115km auy
Pisałem Ci wczoraj na fc, dzwoniłeś do gościa?
(22-08-2017 12:47)marcyb3 napisał(a): [ -> ]Pisałem Ci wczoraj na fc, dzwoniłeś do gościa?

Ceny ma konkretne od 700zł, w Poznaniu mam za 650 zł zregenerowaną.
Ceny ma konkretne od 700zł, w Poznaniu mam za 650 zł zregenerowaną.
[/quote]
Uważaj żebyś z tą zregenerowaną w chinola nie trafił bo będą problemy.Wink
Wolałbym oryginał niż zregenerowaną, wiem jakie ma gościu części i bez problemu bym dał 700 za turbo.Ale to twoja decyzja. Tak jak piszę Andrzej uważaj na turbiny z chińskim środkiem
Za 600-700 to juz kiedys kupowalem turbo od asz i nie kkk tylko garretta. Dzis jesli sie trafi to arl sie kupi za 800 zl. Takie z auy ajm to sie kupuje po 300-400 zl
Jutro będę w okolicy szrotu więc mogę sprawdzić czy coś mają fajnego.Wink
Przykro mi nic nie mają.
Tak jak wesoł napisał do auy za 400zł to normalna cena, 700zł za używkę to przesada, używkę to już mam, moja turbina też normalnie dmucha a u mnie w turbotechu robią na normalnych częściach, zresztą jest gwarancja a na używkę masz tylko rozruchową.
Co znaczy na normalnych czesciach. Kazdy zaklad robiacy turbiny robi na rozne sposoby od czesci stedniej niskiej jak i wysokiej jakosci. Nie wklada sie tez wszystkich czesci skladowych nowych bo by taka regeneracja kosztowala 1600 zl tylko czesc nowych czesc uzywanych. Nie da sie zregenerowac turbo na czesciach nowych meleta za 700 zl.
Stron: 1 2
Przekierowanie