Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Naprawa bez komputera.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.Mam problem z moim autem.Ale od początku.Sytuacja jest o tyle niekomfortowa że problem ów pojawił się za granicą w Niemczech.Tydzien temu jechałem w dość upalny dzień i pojawił się komunikat że jest problem z ciśnieniem oleju, wyskoczył kilka razy w ciągu półtorej godziny ale znikał gdy silnik kręcił się powyżej 2tys.Po 2 godzinach jazdy jednak osłabł i ewidentnie nie pracował na jeden gar.Zakupilem nową cewkę NGK i wymieniłem.Nastepnie odłączyłem akumulator żeby zgasł chek.Odpalilem auto , chodziło normalnie.Dodam że cewkę wymieniłem tydzień później od awarii a auto w tym czasie stało.Po pół godziny jazdy na nowej cewce, silnik znowu nie pracuje na jednym cylindrze a check zapala się po dodaniu gazu,po odjęciu gazu gaśnie.Czy ktoś ma jakieś sugestie co można jeszcze wymienić na tzw.czuja żeby jakoś dokulac się do Polski,bez ingerencji komputera.
Sprawdź co się dzieje w tej skrzynce z głownymi bezpiecznikami (koło lewej lampy). Dziwny objaw - ciśnienie oleju, póżniej praca na jednym cylindrze...

Zobacz czy nie ciągnie lewego powietrza...
Przekierowanie