Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Oświetlenie komory silnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
Kochani czy w naszych szarikach komora silnika posiada jakies oswietlenie ? Bo jakos nie moge zlokalizowac u Siebie Smile
Pozdrawiam
Nie ma ale mozna zawsze cos dolozyc.
Zeby bylo ciekawiej to w starym oplu kadett byla lampka taka pod maska. A jeszcze mi przyszlo na mysl to ze np bmw maja latarki w schowku ktore ladowane sa w stacji dokujacej a jak jest potrzeba to sie ja wyciaga i mozna auto naprawiac w polu. Tez ciekawy pomysl.
Tylko musze wyczaic jak kabelkologie poprowadzic Smile reszte mam nadzieje ogarne Smile
SHARAN 2004

a tutaaj widze cos z numeriem 11 i 11A opisane jako "przełącznik, oświetlenie komory silnika, i/a, alarm przeciwwłam.(fabryczny), " Dlatego pytam czy cos takiego w ogole bylo u nasSmile))))
Lampkę można podłączyć zawsze, krańcówka jak do alarmu i kawałek kabla. Tylko pytanie, czy to ma sens. Taka lampka z żarówką 5W świecąca na środek Huh Żeby coś zobaczyć to trzeba dobry strumień światła, często skierowany na bok silnika
Nie wiem jak to głębiej wygląda ale mam w biedronce klosik lampki w komorze silnika co prawda nie ma tam żadnych kabelków.
[attachment=5717]
A to nie jest wziernik do numeru VIN?
(08-07-2017 22:49)K9Darek napisał(a): [ -> ]A to nie jest wziernik do numeru VIN?

Vin jest z boku szyby a to jest centralnie na środku nad silnikiem. I też się zastanawiałem nad uruchomieniem jako oświetlenie komory silnika.
Tu lepiej to widać i wyciągnąłem klosik
[attachment=5718]
To jest wziernik do nr VIN. Podwazasz z boku i wyjmujesz ,czyścisz i wszystko widać.

Co do lampki widziałem w wersji przedliftowej na środku maski w tym owalnym otworze że siedziała lampka. Oświetlała cały silnik.
(08-07-2017 23:55)andrew7800 napisał(a): [ -> ]To jest wziernik do nr VIN. Podwazasz z boku i wyjmujesz ,czyścisz i wszystko widać.

Co do lampki widziałem w wersji przedliftowej na środku maski w tym owalnym otworze że siedziała lampka. Oświetlała cały silnik.

Właśnie z tego otworu wymontowałem klosik leży obok kluczyka Vin jest po prawej stronie a to jest środek tak bardziej na lewo.
oj chłopaki coś mi się wydaje że nie sprawdziliście dokładnie i to nie jest lampka tylko wziernik do VIN. Zobaczcie dokładnie. Vin jest tam umieszczony oraz na szybie.
Stron: 1 2
Przekierowanie