Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: AUY-bardzo słaba seria.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam do Was prośbę o skomentowanie mojego wykresu.Po przyjechaniu na hamownie kolega posprawdzał wszystko(pompki,turbinę,przepływkę i takie tam) i powiedział że będzie dobry wynik bo parametry są wzorcowe(197 tys przebiegu pewne).Po zhamowaniu auta nie uwierzył 105,5 KM w sumie i ja nie uwierzyłem.Chociarz od pewnego czasu było czuć że powyżej 2000tys obr auto słabo jedzie.Zaczął szukać przyczyny ,zmienił synchronizacje wałka rozrządu ale dało to 2KM.Kazał mi wymienić filtr paliwa i przeczyścić wtryski,bo w sumie nie wie co jest.Czy może taki egrzemplarz się trafił,chociarz wydaje mi się że kiedyś lepiej jeżdził.Oczywiście wymiana filtrów nic nie dała.Myślę o katalizatorze,co wy na to?














9
Mariusz powinien ci spokojnie zweryfikowac juz na rolkach czy to wina kata ale osobiscie mysle ze nie tedy droga.
Czyli myślisz że co może być? Uszczelka pod głowicą była zmieniana 6 lat temu , i potem ładnie chodził .Nawet mechanik się dziwił jak się przejechał,mówił że ładnie ta 130 idzie , a ja mówię że to 115.Także coś musiało się stać innego,tylko dziwne jest że wszystko ok,żadnych błędów
Zrob logi ale mysle ze na hamowni juz robione byly. Moze uszczelka grubsza dana.
Nie sądzę żeby była to uszczelka,bo po wymianie ładnie jechał tak samo jak i przed.Wypale jeszcze zbiornik paliwa z tym środkiem od wtrysków i pojadę na korektę zobaczymy co będzie.A może zaślepić EGR?
Zrob logi bo ja nie widze jakie jest doladowanie i reszta.
Przekierowanie