Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Radio Sony z Focusa II do Galaxy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam . Czy radio sony cdx fs214 (takie) bedzie pasowalo do galaxy 2001r. ?

Nigdzie nie moge znalezc konlretnej odpowiedzi ani zdjecia zeby ktos takie zamontowal. Na roznych forach opisuja ze sie nie da bo radio sony jest w ksztalcie trapezu a nie prostokata.. Fakt w mondeo jest trapez.. Jednak np w fokusie 2 jest radio sony niemalze identyczne rozniace sie tylko ksztaltem i wlasnie jest prostokatne..

Radio sony z mondeo oznaczone jest chyba cdx fc132
Radio sony z focusa oznaczone jest chyba. cdx fs214

Moze ktos zna odpowiedz na to pytanie? Moze sa jakies inne przeszkody oprocz ksztaltu?
Mam identyczne radio w moim C-Maxie. Kształt prostokątny więc myślę, że powinno pasować (nie wiem jak podłączenie kostek, bo nie wyjmowałem). Jeśli masz sterowanie radiem z kierownicy to powinno działać, bo u mnie działa. Różnica między radiem z Mondeo i Focusa II jest taka, że w radiu z Mondeo nie ma zegarka, a w radiu z Focusa jest. Jeśli będziesz kupował, to koniecznie musisz mieć kod do niego, bo jest zabezpieczone kodem. Jeszcze jest istotna różnica między tymi radiami Sony - niektóre mają zmieniarkę na 6 płyt, ale nie czytają MP3, inne nie mają zmieniarki a czyta MP3.
Dzieki za odp. Chyba nie pozostaje nic jak kupic radio i sprawdzic samemu. Ja obecnie mam radio Becker traffic pro od Forda plus zmieniarka fabryczna wiec chyba kostka powinna pasowac i do sony.
powiem tobie że oglądam się za emulatorem zmieniarki do mojego forda też 2001 i wpisz sobie YATOUR w allegro i znajdź tam galaxy i zobacz bo w pewnych latach była zmiana kostek z ISO na jakieś fordowskie i tam masz na fotkach kształt
Przekierowanie