Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Brakuje mocy do 1500 proszę o sprawdzenie logów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich to mój początek z LOGAMI zrobiłem dynamiczny z 011 silnik 1,9 TDI 85KW

http://vaglog.pl/log-011_3Us0Qb9.html

i sprawa wygląda tak że auto nie reaguje na gaz do 1500 obr. trudno ruszyć na płaskim pod górkę tragedia później już się zbiera idzie do 4500 tyś na 3-ujce
przepływkę odłączałem i nie ma zmian tak samo, wężyki sprawdzałem niby ok, do gruchy nie mam dojścia na dzień dzisiejszy, jest też problem z hamulcami za trzecim naciśnięciem auto nie hamuje pedał jest twardy sprawdziłem vacupompe daje 07/08 podciśnienia
jakie logi jeszcze zrobić ? ktoś coś wie ?
Vaq nie ma tu nic do rzeczy. Problem lezy w turbinie. W jej zmiennej geo gruszce.
Napewno turbo do ogarniecia i cos chyba jeszcze w ukladzie paliwowym wietrze problem.
co może być z turbo ? sztanga chodzi grucha ją zaciąga
Ze chodzi to wiem ale ono nie dziala zero-jedynkowo. Napewno nie idzie jak po sznurku bo sa chwilowe przeladowania i niedoladowania.
Jesteś z okolic Zgorzelca i naprawiasz takie silniki ? daj namiar do siebie to podstawie auto do naprawy
Przekierowanie