Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: wymiana progów alhambra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich.Mam alhambre z 1999r. no i przygniły w niej progi i przednie podłużnice , które do nich dochodzą.Blacharz wycenił robotę z materiałem na 1000 zł
Dwie strony.Progi robi sam.Bez malowania.Czarne.Pytanie :czy kupić progi gotowe i szukać innego fachowca czy to jest dobra oferta ?
Progi nowe to koszt na aukcji od 65 zł w górę za szt. Jeśli bez malowania i konserwacji tylko wymiana to trochę wygórowana cena ale każdy blacharz ma swoją.
Co do naprawy podłużnic to inna bajka. Potrzeba trochę rzeźby i wtedy cena rośnie.Wink
Zalezy jak by to bylo zrobione. Kiedys wojkowi zrobili w oplu to normalnie porazka. Tysiac to malo jesli mialo by to po tej operacji wygladac super jak z fabryki i spelniac role konstrukcyjna. Drutu i gazu z miga poszloby za 100 zl jak nic plus material wycinanie dlutowanie tarcze i inne takie tam. Ja bym tego za 600 zl nie robil.
Jak wyżej dużo blacharzy robi samodzielnie progi z grubszej blachy. które beda lepsze niż z aledrogo
jak Ci mocno gniją podłużnice to lepiej go na złom odstawić niż lepić i składać z nie wiadomo czego
Dzieki za odpowiedzi.Na złom auta nie oddam .Z tego co widzę to nie jest kosmos ;
materiał, robota ,jakaś tam wstępna konserwacja no i pewna umowna gwarancja.
Dzięki . Zamykam temat.
Przekierowanie