Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: zamek w klapie tylnej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Panowie trapi mnie jedna rzecz w moim aucie i nie wiem czy tak powinno być czy coś mi się posypało w zamku tylnej klapy Mianowicie wszystko działa Centralny otwiera i zamyka wszystkie drzwi Lącznie z klapą bagażnika Ale jak mam odpalony samochód to nie mogę otworzyć bagażnika Jak tylko zgaszę samochód to bagażnik się otwiera normalnie
U mnie też tak jest. Wydaje mi się że jest to jakieś zabezpieczenie by jak stoisz na światlach nikt ci klapy nie otworzył i czegoś nie ukradł.
Już myślałem że coś jest nie tak A możesz mi napisać jak otworzyć bagażnik nie gasząc auta bo nieraz zajdzie taka potrzeba i nie chce mi się za każdym razem gasić samochodu
Otwórz drzwi kierowcy. Na otwartych blokada antykradzieżowa jest nieaktywna.
Z tego co w instrukcji wyczytałem to powinien zamek w klapie się otworzyć po otwarciu któryś drzwi. Jest tez mowa o jakiś 30 sek. Może trzeba poczekać te 30 sek by zamek "puścił".
Poczytaj jeszcze w instrukcji od galaktyki.
----------------------------------------------
No i jest odpowiedź Smile
mozna to zmienic vagiem. Jest opcja ze tylna klapa mize sie blokowac na odpalonym aucie lub tak jak pozostale drzwi.
W instrukcji jest wszystko opisane
nie musisz gasić auta wystarczy otworzyć drzwi kierowcy i po sprawia zamek puszcza
moga byc drzwi nawet boczne tylnych pasazerów a takz enie musza byc otwarte by ta klape otworzyc. Wystarczy jak w miare szybko wykonasz manewr czyli otworzysz drzwi boczne i idziesz do klapy tylnej to jeszcze przez kilka sekund otworzysz ją bez problemu. Jak ci sie to nie podoba to tak jak pisalem vageiem zmienisz kodowanie i juz nie bedzie tego.
he he ja mam tak, również gdy auto jest zapalone to nie mogę otworzyć tylnej klapy. Na to wygląda, że ten typ tak ma
Stron: 1 2 3
Przekierowanie