Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Kostka i czujnik pod siedzeniem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich.
Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym nabywcą Sharana 1,9 TDI 110 K z 2000 roku. Obserwuję te forum i wreszcie postanowiłem się przywitać. Do tej pory byłem uczestnikiem forum Passata.
Do rzeczy.
Cz może mi ktoś powiedzieć co to za kostka z z przewodami oraz jak sądzę czujnik temperatury, która znajduje się pod siedzeniem kierowcy.

http://s1.zmniejszacz.pl/104/imag0780__791395.jpg
http://s1.zmniejszacz.pl/104/imag0781__126393.jpg

Do czego ona ma być podłączona. Wychodzą od niej przewody do przełącznika odcięcia paliwa czy coś w tym stylu.
Proszę o pomoc.
jakies druciarstwo pod alarm czy cos w tym stylu.
ta kostka jest niemal identyczna jak od radia, zastanawia mnie czy czujnik temperatury ma być w tym miejscu, jeżeli nie to gdzie powinien być?
mnie to wyglada na jais czujnik ruchu a nie temp. Poza tym jest jeszcze taki kawalek kabla z czerwoną koncówka i wydaje mi sie ze jest to wylacznik chyba ze to jakas dioda bo za dobrze nie widac na foto.
może to nie czujnik a pewnie ktoś sobie zamontował przełącznik który odcina pompę na wypadek kradzieży.
sam pomysł wyłącznik na pompie jest trafiony powiem szczerze że jakieś 12 lat temu uratował szwagrowi audi 80 przed kradzieżą.
kiedyś gdzieś wyczytałem że pod siedzeniem kierowcy znajduje się przełącznik, który służy do resetowania odcięcia paliwa na wskutek stłuczki (wstrząsu , uderzenia). Wydaje mi się że to to, tylko że jest podłączone do tej kostki a ona leży do niczego nie podłączona, więc nie spełnia swojego zadania. Może ktoś ma coś podobnego.
Powiedzcie mi jeszcze gdzie znajduje się w tylnej części kabiny czujnik temperatury powietrza. Gdzieś musi być z uwagi na dwustrefową klimatyzację, tylko gdzie??:sleepyHuhHuh
vagi nie posiadaj wylacznika udarowego tylko francucy to w zasadzie stosuja.
hmmm.. w swoim pod siedzeniem kierowcy...pod prawą szyna siedzenia jest jakis czujnik...czy czasem nie udarowy ?
Nie ma czujnika wstrząsowego w Sharanie.
a nie ma czasem czujnika obciążenia fotela?? w niektórych autach się coś takiego spotyka ale czy w Shariku to nie wiem
Stron: 1 2
Przekierowanie