Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: nawigacja do smartfona
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Panowie wybieram sie na urlop do Bułgarii mam starą nawigację mio której nie oplaca mie sie aktualizować gogle mapy też odpadją (za dużo danych pobiera) i moje pytanie jaką nawigację of-line polećicie na smartfona
Here jest darmowa i off line. Pobierzesz sobie mapy krajów które Cię interesują
Here są spoko chociaż zdarzyło mi się kilka razy że się "pogubiły" ale na trasę myślę że są spoko
Mapy Google -> pobierz sobie fragment mapy, który potrzebujesz i wioooo OFF LINE Wink

lub AutoMapa Cool
(21-03-2017 12:49)Rysiekkk napisał(a): [ -> ]Mapy Google -> pobierz sobie fragment mapy, który potrzebujesz i wioooo OFF LINE Wink

lub AutoMapa Cool

Po 15.06.2017 nie będzie już roamingu w UE:
http://komorkomania.pl/31201,unia-europe...oniec-2017

więc probkem z danymi dla google maps przestanie się liczyć.

Choć oczywiście mapy offline są zawsze dobrą opcją, bo nie wszędzie będzie szybki internet.
Co do Here to wg mnie trochę za dużo pobiera - każde wyszukiwane to 100 mega danych a jak offline to trzeba mieć miejsce na parę GB na telefonie, a poza tym trochę mnie ostatnio wyprowadziła po dziwnych wioskach w Czechach Smile
Osobiście wolę Google
Jak ma mio to zapewne da sie ja przerobic i bedzie mial na niej iGO mio tom tom i automape.
HERE Drive+ nie jest zła pod warunkiem, że nie zależy nam na typowych wodotryskach jakie mają płatne nawigacje.
U mnie w Lumi (Microsoft) na 5 calach widok jest wystarczający - pokazuje to co najważniejsze, precyzyjnie pokazuje (kolory na odcinkach spowolnienia lub stania) czy są korki lub spowolnienie ruchu, dokładnie określa czas przyjazdu niezależnie czy jedziemy czy stoimy przez jakiś czas w rzeczonym korku.
Co do braku precyzji w jakimś momencie, bo dziwnie prowadzi, to ja wyszedłem z mapy, odpaliłem ponownie i po zlokalizowaniu (przycisk GPS) swojego położenia wpisałem ponownie adres i dalej poszło gładko i bez problemów.
W dzisiejszych promocjach każdy operator daje nam po kilka GB transmisji, a kupienie dodatkowej karty pamięci też nie zrujnuje kieszeni...
Mam jeszcze darmowy MapFactor, ale nie sprawdzona osobiście w dalszej i nieznanej trasie.
Edit.
Tylko trzeba pamiętać o lokalizacji fotoradarów, bo nie każda z tych darmowych je pokazuje i ostrzega...
mialem kiedys na tele jakas z sklepu play potrafila isc pod prad Tongue lub kazala mi zjechac zjazdem po czym kazala mi wjechac odrazu spowrotem ;] trzeba byc czujnym ;] chodz ostatnio na tablecie uzylem jakiejs z sklepu i smigala w niemczech bez problemu
(21-03-2017 17:48)wesol napisał(a): [ -> ]Jak ma mio to zapewne da sie ja przerobic i bedzie mial na niej iGO mio tom tom i automape.
nie da sie przerobić dawałem do majstra.Nie dał rady


(21-03-2017 12:49)Rysiekkk napisał(a): [ -> ]Mapy Google -> pobierz sobie fragment mapy, który potrzebujesz i wioooo OFF LINE Wink

lub AutoMapa Cool

za mału obszar można podrać mi jest potrzebne 1800km trochę wiecej niż dostępne do pobrania
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie