Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Sharan 1.8t automat Żywiec - prośba o opinię
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen...b3e22085ef

Jeśli jest ktoś z okolic to bardzo proszę o ewentualne informacje na temat tego egzemplarza. Z Rzeszowa mam trochę daleko a szukam konkretnie z tym silnikiem i automatem. Na przebieg nawet nie patrzę, bardziej mnie interesuje czy to nie przeszczep jakiś zrobiony z przystanku autobusowego
Nie jestem pewien ale mam wrażenie iż tylna klapa z lewej strony jakby nie była równo spasowana. Tak samo maska przy prawym reflektorze. Warto było by obejrzeć na miejscu zdjęcia mogą przekłamywać.
Prawy przód ewidętnie jakiś nie taki, maska nie zgadza się z błotnikiem do tego zderzak jakby lekko "wisi" z tej strony.
witaj kolego jestem z Bielska Białej więc do Żywca mam kilka km t sobotę mogę podjechać i popatrzeć z miernikiem i porobię Ci lepsze zdjęcia
Kolego będę bardzo wdzięczny. Jakiekolwiek rozpoznanie daje cenny punkt zaczepia.
ladna sztuka ale fotel kierowcy nie wygląda na 209 tys km
No nie wygląda, kiera też zapewne podmieniona i inne elementy wrażliwe na zużycie. Ważne jak to ogólnie chodzi i czy nie było po spotkaniu z tramwajem. Niestety nie ma dużego wyboru na rynku.
No i drogo ja za mojego 2004 337 000 nabite
1.9 tdi 13 kola dalem nie mam skor i nawiewu w dachu
Zato duza nawi webasto z pilota szyber dach hak wypinany i reszta tosamo co wtym na sprzedaz
Niech nikt nie gada ze skrzynie automatyczne wytrzymuja 300 000
Ja juz dobijam.do 400 i hula az milo
u mnie skóra na fotelu kierowcy po 350.000 wygląda lepiej więc moim zdaniem przebieg po negocjacji Smile
i automat nadal działaSmile
witam próbowałem się z panem od sharana niestety w weekend nie znalazł dla mnie czasu postaram się dziś podjechać po pracy
Stron: 1 2
Przekierowanie