Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: 1.8T brać czy nie ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam

Jestem tu nowy gdyż stoję przed trudną decyzją zakupu sharana 1.8T.

Jest to sharan od moich znajomych i wiem co było w nim robione i co jest do zrobienia. Nie znam oznaczenia silnika.

Wyposażenie:
- FIS
- klimatronik
- grzane siedzenia
- podgrzewana przednia szyba
- tempomat
- pełna elektryka szyb i lusterek
- instalacja LPG
- nie wiem czy coś więcej tam wychodziło
6 biegowy manual, rok temu nowe turbo z układem wydechowym.

Do zrobienia:
- amory przód
- EGR

cena: 10k zł

Wiem że miał przygodę z przodu i jakąś obcierkę parkingową, ale wszystko już zrobione.
Dodam że od miesiąca jestem ojcem i okazało się że kombi jest za małe Sad
Witam i gratuluje ojcostwa.
Silnik 1.8 T jest w miarę zachwalaną jednostką napędową także jest ok. Jeśli wyposażenie,kasa i stan ogólny Ci pasuje to warto zaryzykować.Miałem takie auto przez dwa dni i wrażenie pozytywne.Ale poczekaj bo na pewno będą sie chcieli wypowiedzieć sami właściciele tych cacek.
Który rok? Ja osobiście mam Sharana 1.8T i jestem zadowolony, od zawsze miałem TDI, tym razem poszedłem w benzynę, z uwagi na to że lubię sobię coś tam pogrzebać przy aucie a w 2.8 nie ma gdzie ręki włożyć jedyny wybór to 1.8T, druga sprawa silnik o dobrej opinii. Cichutka praca, ogólna dynamika(mam zrobiony program na 180KM). Ogólnie gdybym miał jeszcze raz kupować ponownie bym wybrał ten motor. Druga sprawa skoro wiesz co było robione, i masz zaufanie do właściciela to nad czym się zastanawiać?Zaoszczędzisz sobie czasu, nerwów i dodatkowej włożonej kasy na późniejsze naprawy. A co do przygód, znajdź teraz auto które ich nie miało mająć 15 lat i więcej?
Witam też Gratuluje powiększenia Rodziny .
A co 1.8 t to mój kolega ma takiego automat i jest mega zadowolony ! ja mam tdi nie jestem mega zadowolony mój pierwszy tdi i ostatni, wolę jednak benzynę szukałem własnie takiego 1.8 t ale nie było automatu jak kupowałem
2001 rok, zapomniałem dopisać

Czy to wyposażenie to standard a może do pełni szczęścia jeszcze czegoś brakuje ?
Na pewno to nie jest podstawowy wypust, nie było w golasach tempomatów czy podgrzewanych siedzeń.
Wydaje mi się, że siedzenia będą obrotowe i czy nie ma przypadkiem znaczka "famili"?
Białku zazwyczaj jest tak ze grzane fotele nie są obrotowe, nie spotkałem się z jednym i drugim
(06-03-2017 13:52)kalamb napisał(a): [ -> ]Białku zazwyczaj jest tak ze grzane fotele nie są obrotowe, nie spotkałem się z jednym i drugim

Są takie . Np w moim. HigLine
(06-03-2017 13:52)kalamb napisał(a): [ -> ]Białku zazwyczaj jest tak ze grzane fotele nie są obrotowe, nie spotkałem się z jednym i drugim

No to ja właśnie takie posiadam i takie wyszły z fabryki.
I ja
Stron: 1 2
Przekierowanie