Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Chiptuning w Szczecinie gdzie i jak??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam zamierzam zrobić chip w sharanie 115km, i zastanawiam się gdzie w Szczecinie zrobić mam do dyspozycji V-tronic na Rostockiej w Szczecinie ,V-tec na golisza ale słyszałem opinie nie pewne o LEO podobno ma już hamownie kogo wybrać i na jaką moc zrobić aby było bezpiecznie dla silnika i osprzętu myślałem około 145ps ciągam ciężką przyczepę i czasem brakuje mu mocy Proszę o odp oraz kogoś godnego polecenia !! POZDRAWIAM!!
Unas jest ze tak powiem biala plama na mapie jesli chodzi o chipsowanie. Opinie sa podzielone ale nie ma ze tak powiem renomowanej firmy. W sumie to nie wiadomo czy ludziska tez nie przesadzaja. Jelsi nie wgrywa sie jakiegos nedznego gotowca z limiterami podniesionymi przesadnie tylko zrobione z rozumem i doświadczeniem to bedzie dobrze. Czasami warto zrobic program poprostu bardziej na ekonomie i bezpieczenstwo turbiny niz wyciskac 4 konie wiecej dla samej satysfakcji.
Dzięki za odpowiedz i widzę że na ciebie można zawsze liczyć , a co myślisz o tych firmach co wyżej napisałem najwięcej czytałem że LEO jest super gościem, ja nie znam go ale myślę aby tam podjechać , z kolej V-tronic to jest firma która zajmuje się chip-em, i pewnie w razie co bedzie jakaś gwarancja, nie chce wyciskać z auta mega mocy tylko chcę aby był bardziej dynamiczny przy ciąganiu przyczepu !
z tego co mowili chlopaki na forum golfa to Ci powiem ze lepszy chyba LEO niz v-tech. Ja sie jeszcze zastanowie bo tez mialem koncepcje robienia chipsa u leo ale powiem ci ze czasami taniej nawet wyjdzie w grupowym pojechac do Gdanska itp. Byly akcje ze grupowe 1.9 tdi vp i PD sam chips bez przeróbek mechanicznych to kosztował 800 zl wiec nawet jesli "Szczeciniaki" zrobili by nam za 1000 pln to mi sie wydaje ze lepiej sie przejechac i robic w tune-up.
Zobaczymy co bedzie umówiłem się na środę w sprawie chipiu i LEO po rozmowie gość konkretny nie ma hamowni ale ma jakiś program do hamowni mobilnej (niby jeździsz i sprawdza wszelkie dane ) zobaczymy podnoszę go bezpiecznie do 140ps i dam znać jak będzie POZDRO!!
jaka cena wstepnie ugadana??
800pln plus 150 hamownia w V-tecu na golisza jak bym chciał i zapłace żeby sprawdzili wszystko
Czy ma ktoś namiary na LEO ?
Nr na gg bo tel nie mam. gg704688
Na Rostockiej V-Tronika już nie ma. Podobno jest na Golisza wiec masz dwie firmy koło siebie.
Stron: 1 2
Przekierowanie