Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Tempomat - założenie/aktywacja/problemy - wszsytko z tym związane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Witam.
Czy ktoś przerabiał temat doposażenia auta po 2000 roku w tempomat?
Gdzie znajduje się ECU, jak się wpiąć?
Na VAGowych forach już trochę o tym poczytałem, ale czy w SGA są wyjątki?
tak samo jak w golfie, pasku itp. ECM masz przy akumulatorze widac go odrazu.
Dzięki, tego mi brakowało Smile
Witam poszukuje schematu podłączenia tempomatu z rozpiską na piny i kolory bo kable i manetka założone tylko podłączyć [vw sharan 1.8t 2002r]
Przełącznik tempomatu silnik AWC od maja 2000r.
Dzięki wielkie
Witam
Kupilem wczoraj na zlomie manetke z tempomatem (wraz z kostka ) od alhambry 2001r i dzisiaj ja zalozylem puscilem kable, aktywowalem vagiem wszystko jak w opisach a tempomat nie dziala nie zapalila sie lampka od tempomatu tak jak powinna sie ponoc zapalic po aktywacji.

Sprawdzilem jeszcze raz miernikiem czy kable sa dobrze wpiete w piny ale na kazdym jest obieg miedzy kostka a kablami przed. Myslalem tez moze ze jest cos nie tak z manetka wiec ja rozebralem i sprawdzilem czy czasem nie jest jakas sciezka przerwana ale prad dochodzi od guzikow do kostki.

Myslalem tez ze moze zegar nie pokazuje kontrolki lub zarowka jest spalona wiec przejechalem sie i probowalem wlaczyc tempomat ale sie nie zalancza.

W vagu grupa 6 po aktywacij 4 tabelka Cruise system pokazuje wartosc 0.0 gdy deaktywuje jest 255

Jakies pomysly gdzie szukac przyczyny ?
Tutaj masz instrukcje montażu tempomatu wraz z aktywacją http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=780
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Przekierowanie