Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: montaż środkowego schowka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam posiadam sharana i chciałbym zamontować środkowy schowek o taki
[attachment=5416]
[attachment=5415]

ponieważ mam coś takiego
[attachment=5417]

gdzie kupię jak najtaniej taki schowek i jak to wymienić itp
Na zdjeciu masz zaznaczone strzalkami gdzie sa srubki odkrecasz je i rwiesz z wyczuciem w gore schowek
Nie mo co tak ciągnąc bo można wyrwać te łapki. Z tyłu właśnie koło tych śrubek są malutkie wycięcie gdzie można włożyć malutki śrubokręt i przygiąć łapki ku schowkowi i wyskoczy niemal że sama z lekką pomocą podciagnięcu ku górze.
Tu masz fotkę tego schowka od spodu oprócz tych śrubek z poprzedniego postu są jeszcze 2 metalowe blaszki. Na zdjęciu to widać.

[Obrazek: AF1QipMXPdeNemuAQQ569p9mmL1EBruYJGKxZ66TDJQQ]
http://goo.gl/photos/o5UPEPd8NHnyanYK7
Ale ja chcę taki schowek zamontować bo mam tą półkę na radia czy na coś tylko jak ją wymontować i gdzie kupić ten schowek
Mam ten schowek, ale drogo bo za 200 zl, stan prawie idealny.
Zamówił go kiedyś klient i kiedy przyszedł to pajac zrezygnował.
A gdzie taki schowek mogę kupić pod jakim hasłem go szukać bo 200zł nie widzi mi się bulić
Jeśli nawiewy masz całe to potrzebujesz tylko schowek środkowy. Schowek środkowy można wyjąć z obudowy i sam dokupić. Najpierw zdemontuj to co mas u siebie a potem konkretnie będziesz wiedzieć co potrzeba. Czy jest potrzebna cała obudowa z kratkami i schowkiem czy też obudowa z kratkami jest i potrzeba tylko sam schowek. Ze zdjęć wynika ze obudowę z kratkami masz tylko potrzeba sam schowek z przykrywką. Jeśli sam schowek z przykrywką to mam a jeśli z obudową to obudowa jest u mnie marna ale kratki całe.Wink przepraszam resztę na priwa napiszę ponieważ się za dużo rozpisałem.
Podepnę się pod temat: a jak wymienić boczne wloty powietrza? Musze wymienić prawy ale nie wiem jak się za to zabrać- mam nadzieję, że nie trzeba targać całej deski. Mile widziany manual lub link do takiego.
osobiście jeszcze ich w tym aucie nie wyciągałem ale przysuszczam że wyciąga się je jak w pasacie czyli na zasadzie podważania i ciągnięcia do siebie aż wyjdą.

ps. ten schowek na pierwszym miejscu w pierwszym poscie jest z octavi II
Stron: 1 2 3
Przekierowanie