Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Fotele przednie - przeróbka na kapitańskie (obracane)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Hej,
zastanawiałem się, czy jest możliwość przeróbki foteli zwykłych na obracane?

Nie chodzi mi o wymianę, bo mam dość mało popularny kolor tapicerki a zarazem nie chciałbym, popłynąć zwyczajniej z kosztami.

Chodzi głównie o to, czy jest możliwość wymiany samych mocowań/szyn na obrotowe, wiadomo - z częścią plastiku od zewnątrz w wihajstrem do obracania (podobnym jak do regulacji wysokości od wewnętrznej strony samochodu).

Może już ktoś praktykował?
Jeśli masz ten mechanizm obrotowy to powinno to wystarczyć. Jakieś dwa lata temu wymieniałem u siebie oba przednie fotele i sprawowalo to p&p. Nic nie zostało ani też nic nie brakło także powinno być ok.
Dzięki, znalazłem temat na forum... http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...ane+fotele

..teraz doczytuję, czy sam spód się ogarnie. Spiny z tym nie mam. Pewnie dwa razy do roku na rybach dostąpią takiego obrotowego zaszczytu Wink
No dokładnie ja miałem takie fotele i nie używałem Tongue raz spałem tylko na odwróconym Smile
(06-02-2017 20:30)PabloLG napisał(a): [ -> ]Tongue raz spałem tylko na odwróconym Smile
A co Ci się stało że spałeś w aucie??? i to jeszcze na odwróconyma??? Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Sory za OTBig Grin
Ano nogi mógł pewnie rozprostowaćSmile

W Skodach Superb było fajne rozwiązanie, jechałem kiedyś taxi w Szkocji z tyłu, jak zagaiłem, że strasznie dużo miejsca z tyłu, to mi gość złożył środek oparcia w fotelu pasażera i było miejsce na nóżki.

W SGA fajne rozwiązanie, bo czasem pada na rybach i nie ma gdzie coli pic. Możnaby we środku wtedy.Big Grin
I tak się już cieszę, że z klapy daszek nad stolik będzie w razie deszczu.
Trasa w nocy źle poszła i odwróciłem przedni fotel nogi wylozylem na tylne fotele i kimono. A tak to nie używałem tej opcji Smile
Prawdę powiedziawszy to kilka razy skorzystałem, że mam obrotowe fotele. Jak Teściowa wsiadała to było ułatwienie Big Grin
Ma ktos na sprzedaz zestaw do przerobienia foteli
Też się przyłącze do pytania, chętnie zakupię taki zestaw
Stron: 1 2 3
Przekierowanie