Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Koło dojazdowe jakie???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć,
Chciałbym zakupić dojazdówkę do mojej Alhambry 99r. ogólnie ciężko dostać, czy macie u siebie jakieś? Od jakiego samochodu pasuję, gdzie szukać?
Mam LPG i dużo zajmuję zwykły zapas.
Faktycznie od VW nie znajdziesz dojazdówki pasującej do sharana.
Mi znajomy (handluje kołami, oponami) dopasował coś z jakiegoś większego mercedesa (trzeba było tylko dorobić pierścień choć i tak VW centruje na śrubach a nie pierścieniu). Średnica koła jest zbliżona do oryginału a co najważniejsze jest od samochodu o masie podobnej do sharana.
a nie wiesz jaki to był model mercedesa? Faktycznie rozstaw pasuje, na piastę można pierścień dorobić.
Z tego co wyczytałem w necie to pasuję od golfa VI, Octavia II, Audi b6 A4, Touran chyba, Toledo II.
Myślałem że ktoś z was przerabiał taki temat Smile
Tak pasuja i od turka i od sirocco czy innych. Tylko ze dojazdowka lekko uzywana kosztuje jakies 280 zl i na forum zazwyczaj jest z 2 dni a nowa to koszt 300-360 zl. Poza tym o ile do jakiegos golfa itp to jeszcze moze byc to jakos slabo mi sie widzi w zaladowanym nawet troszke sharanie. Tu ludzie psiacza juz na opony z indexem 91 czy 92 ze niskie to gdzie dojazdowka o szerokosci 125 mm. Predkosc max dopuszczalna na takim kolku to 80 km/h.
Ja nie wożę ciężarów tym samochodem, dojazdówka ma mnie dowieść do najbliższej wulkanizacji nawet 60 km/h. Ludzie właśnie tak gadają jak by mieli jeździć miesiąc z tym kołem.
To mozesz kupic sobie sznurek do latania bo tez zdaje to egzamin plus kompresorek. Zlapiesz kapcia na przedzie to wypadaloby zmiwnic wpierw tylna na przod a dojazdowke na tyl. Kup dojazdowke z drugiej reki ale nie uzywana za 350 albo nowa w aso za 800 zl.
Te w spreju to jest bez sensu, jak mi strzeli opona to se mogę do bólu ją sprejować, dojazdówkę znalazłem ma gościu nowe za niecałe 300zł.
Nic w sptayu. Tylko sznurek butylowy plus klej szydlo i pompka. Opony bezdentkowe nie strzelajam strzelaly z detka w srodku. To wynika z budowy. Stac to sie moze na dojazdowce.
Stron: 1 2
Przekierowanie