Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Serwis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie mam do was pytanie Może błahe ale ja nie znam na nie odpowiedzi A mianowicie Jak kontrolka mi się zapali jak będę miał jakiś błąd w układzie elektroniki samochodu W oplu była kontrolka silniczka , w renault kontrolka service a u mnie żadnej tego typu kontrolki nie widzę Chyba że powinna być Może ktoś mi pomoże
Chodzi Ci zapewne o kontrolkę autodiagnostyki, taki silnik z literką "K". W VW chyba nie ma czegoś takiego. Dopiero po podpięciu pod kompa wykazuje błędy. Przynajmniej w tych starszych rocznikach.
Znaczy sie kolega pyta o check engine- taka kontrolke typu silniczek z piorunem itp??
(25-10-2011 18:35)wesol napisał(a): [ -> ]Znaczy sie kolega pyta o check engine- taka kontrolke typu silniczek z piorunem itp??
Dokładnie o to mi chodzi
(25-10-2011 18:37)tomamar napisał(a): [ -> ]
(25-10-2011 18:35)wesol napisał(a): [ -> ]Znaczy sie kolega pyta o check engine- taka kontrolke typu silniczek z piorunem itp??
Dokładnie o to mi chodzi

Hej jesli masz zegary z elektronicznym wyswietlaczem na srodku to jej nie znajdziesz wyswietla sie kiedy jest problem...Big Grin
Wydaje mi się że ta kontrolka jest od modelu po 2000 roku a z opisu na stopce wynika że kolega ma z 1999.Sprawdzi tutaj http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=24
Przekierowanie