Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: kod do radia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Mam problem samochod byl w warsztacie akumlator byl odpiety i nie nie dziala radia trzeba kod czy moze ktos mi w ty pomoc z tym kodem nie moge go nigdzie w dokumentah znalesc
tam na pierwszaj stronioe masz ksiazke od radia to powinno byc
Często gęsto kod jest zapisany na radioodbiorniku, tylko trzeba go wyciągnąć.
W niektórych radiach można przywrócić do działania procedurą "złapania" przez radio synchronizacji z zegarami. Kwestia jakie radio i co wyświetla wyświetlacz?

Powinien chyba SAFE 1000, żeby mogło się udać (poprawcie jeśli się mylę)

Daj trochę danych lub szukaj w książkach serwisowych przy instrukcji od radia. Tam jest na 100%.
jak nie znajdziesz to poszukaj na youtube filmików o odblokowaniu radia ford - w opisach poniżej czesto piszą ludzie którzy za free ci podeślą kod jak wyżlesz numery seryjny - ja tak odblokowałem Trafic 4000 Big Grin
Dobrze by było wiedzieć konkretnie co to za radio Smile jakie oznaczenie.. i wtedy może się znajdzie solucja[/align]
jeśli radyjko fabryczne to są dwie możliwości. Albo do magika co zrobi to w kilka minut ( mnie tak wyciągał kod z nawigacji MFD - podlutował trzy kabelki ,5 minut i miałem kod - koszt 50zł ) albo druga meotda że tak powiem oficjalna - jedź autem do salonu vw ( koniecznie musisz być autem ), tam na podstawie numeru vin zamówią kod fabryce. Czekania około 30 min, koszt 70zł i gotowe. Ale tak dla uprzedzenia kłopotów - Pan w salonie zapowiedział że jeśli nie daj boże wyjdzie że radyjko nie jest oryginał i do tego figuruje w bazie skradzionych to wzywają smutnych panówSad
(25-01-2017 19:14)mk1 napisał(a): [ -> ]albo druga meotda że tak powiem oficjalna - jedź autem do salonu vw ( koniecznie musisz być autem ), tam na podstawie numeru vin zamówią kod fabryce. Czekania około 30 min, koszt 70zł i gotowe.
O tą cenę to raczej radzę się zapytać za nim stanie się przed faktem dokonanym. Ostatnio dałem mojemu bratu stare orginalne radio od audi 80 b4 (95)rok. Oczywiście kodu nie pamietałem już po latach niestety. zadzwonił do ASO w rzeszowie i tam miła pani poinformowała że za taka przyjemność trzeba bulnąć 250 zyli. HahahahaBig Grin radio stoi 40-50 zł.
W sharanach i alhambrach nie ma możliwości wyliczenia kodu z numeru seryjnego. Kod zapisany jest w procku radia jeśli jest to MCD lub MFD, a jeśli zwykłe 1 DIN to w pamięci eeprom. Wyjąć radio, dać do niezależnego zakładu. Koszt oscyluje w granicach 40-80 zł w zależności od typu radia.
(02-02-2017 09:46)yros napisał(a): [ -> ]W sharanach i alhambrach nie ma możliwości wyliczenia kodu z numeru seryjnego.
Tz?? Bo nie bardzo kumam. Jeśli masz radio przypisane do nr.vin to w ASO numer seryjny radia i nr.vin daje ci kod do radia. W Polsce krzycza sobie jak za cenę radia. W państwach cywilizowanych ta usługa jest gratis.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie