Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: TEST LEDY ZAMIAST ŻARÓWEK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Świetny test. Na prawdę bardzo mi sie przydał.
Tylko ze te ledy H7 nie maja homologacji , Albo inaczej reflektory naszych autek nie sa przystosowane do ledów
Tytuł powinien raczej brzmieć: Zenony zamiast żarówek.
Nic na zewnątrz nie może być zamontowane inne jak przewidział producent. Nie jest istotne czy żarówka w rejestracji w5w czy H7 w mijania. Nie wolno i koniec. W środku w aucie to można sobie i choinkę ubrać.
Owszem, można, musi być tylko zamontowane w miejscach nie łamiących przepisów i o właściwej barwie. Jak na przykład ciężarówki które same w sobie wyglądają jakby się z choinki urwały(np. dziesiątki obrysówek).
W jakich miejscach. Nie możesz anime przednich ani tylnych lampach ani w blendzie a nawet w kierunku bocznym wstawić leda w SGA. I to czy kolor będzie dobry czy nie ma tu żadnego znaczenia.
Możesz o ile będą homologowane. Choć nie miałem na myśli zamianę a dokładkę oświetlenia. Np. żółte obrysówki które w DE nie są rzadkością, i są montowane w zderzakach. Poza tym, czym są nieoryginalne światła do jazdy dziennej jeśli nie LEDami?
Mowa o montażu żarówek a nie lamp. Jeśli założysz nowe lampy cale jakiegoś producenta tuningowego nie wiem Dlaczego czy Depo i będą miały w środku ledowe kierunki czy pozycję to okej. Ale nie ma opcji by były zgodne z prawem.
Ledy z Chin mogą mieć niby wybita homologację ale może to być podróbka nie do potwierdzenia nigdzie czyli też może być konflikt z prawem.
Ale wiesz że np. Osram i Philips sprzedają homologowane zamienniki żarówek LED?
Stron: 1 2 3
Przekierowanie