Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Rozmiar kół
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam panowie Posiadam 4 opony letnie razem z felgami alusami w rozmiarze 205/55R16 i czy takie koła mogą być założone do alhambry Nigdzie nie znalazłem czy 16 mogę założyć nawet na klapce wlewu paliwa nie ma 16 w opisie
tak możesz takie załozyc jak najbardziej,felga 16 może być i rozmiar też taki jak powienien.
Jeszcze jedno pytanie Jakie powinno być ET na felgach Te co mam mają ET55 czy mogą być
eleganckie ze tak powiem. Czy rozstaw srub tez jest odpowiedni oraz srednica piasty.
rozstaw śrub jest ok i średnica piasty też ok Najbardziej chodziło mi o rozmiar jak pisałem wyżej i o ET Dzięki
jesli chodzi o opony to powiem Ci ze wlasnie mam takie u siebie. JEzdzi sie naprawde super. ET mam 42 i sa to kola ktore zakupilem kiedys nowe do astry G. Przy tym ET to nawet u mnie sie kola nie zblizaja do rantów nadkoli tak wiec u ciebie beda bardzo łądnie schowane w nadkolu. Zreszta przewaga wysokiego ET jest tez to ze zawsze mozesz sobie zmniejszyc je poprzez załozenie dystansów. Grubosc 10mm spowoduje ze ET wtedy bedzie u ciebie 45.
Przekierowanie