Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Pomoc brak mocy, lokalizacja wezyka 1.9 tdi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, pomocy.. zdjęcie poglądowe z neta, co powinno być podłączone w zaznaczonym miejscu? Bo chyba coś powinno HuhHuhHuh

generalnie problem jest w tym ze auto nie ma mocy i wywala różne błędy, szukam przyczyny i akurat to mi się rzuciło w oczy ale ciężko znaleźć cokolwiek w internecie..Sad
U mnie niema tam nic macha się pusta kostka silnik AFN u w innych Sharikach też sprawdzałem pusto wiec to norma może w niektórych wersjach coś tam było wpięte .
kostka? stawialam bardziej że był tam jakiś wężyk Sad
a jest możliwe że powinien tam być wpięty wężyk od n18? bo jak patrze po schematach to z n75 po drodze do obudowy filtra powietrza powinien być jakis rozgałęznik a u mnie jest jeden caly wężyk
A co znaczy, że wywala "różne błędy"?
(04-01-2017 17:47)xoxo napisał(a): [ -> ]kostka? stawialam bardziej że był tam jakiś wężyk Sad
a jest możliwe że powinien tam być wpięty wężyk od n18? bo jak patrze po schematach to z n75 po drodze do obudowy filtra powietrza powinien być jakis rozgałęznik a u mnie jest jeden caly wężyk

Nic takiego nie mam. Wężyk do filtra powietrza faktycznie ma rozgałęźnik, ale jest on blisko zaworów sterujących (mostek z jednego do drugiego).
Na tym zdjęciu bardzo słabo to widać. Przy wejściu odmy nie mam żadnych króćców.
W starszych modelach instalacje były maksymalne, a od klienta zależało, jaki wyposażenie było podłączone. Jeżeli czegoś nie chciał, to zostawały luźne wtyczki. Dlatego najlepiej robić zdjęcia swojego silnika, a poza tym napisz jakie masz objawy i błędy, będzie dużo łatwiej coś wymyślić.
xoxo Uzupełnij profil to będzie łatwiej trafić z diagnozą .Luknij tutaj na post kol.[/b]moherydz [b] nr.5 Z tego wygląda ze masz silnik 1Z ,AHU także fotka nr.2.
Zapomniałem linka hehehe
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=5268
1.9 ahu 90km szedl tam wezyk podcisnieniowy. ale skad to nie pamietam. ale chyba do ktoregos zaworka.
w tym miejscu powinna byc podpiety wezyk z zaworku n75 na dole masz na fotce co i jak w etce schemat jest błedny tu masz porawny
no mowilem ;] nie chcialem klamac gdzie idzie ;] ale kojarzylem dobrze
Przekierowanie