Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Seat Alhambra czy warto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam muszę kupić na szybko spory samochód i taki seat Alhambra bądź sharan by mi wystarczył. Jednak nie chcę kogoś wybawic z kłopotu a sam utopic się w naprawach. Wiec prosze was o rade czy warto https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-seata...gCbT.html. biore go pod uwage bo mam 70 km do niego ale czy warto głowę sobie zawracać. Na pierwszy rzut oka kierownica jakas inna niz we wszystkich Alhambra h albo moze wystepowaly tez takie nie wiem dlatwgo sie was radze czy warto
link nie działa Undecided
kierownica przekładana - identyczną (z logiem VW) montowałem jakiś czas temu do New Beetla żonki Sleepy

dlaczego ?
bo skórzana i ładniejsza od plastikowej seryjnej Wink

Nie dyskwalifikował bym na podstawie kierownicy choć to wyraźny sygnał ostrzegawczy.
Mając 70 kilometrów to na pewno podjechałbym obejrzeć to auto. Ze zdjęć trudno wszystko ocenić.
A nie dziwi WAS fakt ze facet do sprzedaży wymieniał rozrząd amory itd. , chyba że na Święta komuś prezent chce zrobić
Ta cena 7 tys i jeszcze zainwestowal. Pompowtryskow nie wymienil na nowe czasem. Jedz i go sprawdz od A do Z. Parametry auta i mechanike. Jak przyjdzie zrobic turbo pompki i dwumas to conajmniej zdwoisz jego cene.
Podstawa to prosta i zdrowa buda.

Mechanicznie zawsze się ogarnie.
Krzywej / drutowanej / zgnitej budy - nie.
A ja myślę że przednie lampy z sharana i zmieniona kierownica sugerują dzwona z wystrzelonymi poduszkami, wydarta gałka do tego stopnia świadczy że 200 000 km to on ma ale cofnięte. Trzeba oglądnąć na żywo ale cena jest podejrzanie niska.
Znowu jakaś kolejna wersja skandynawska, że spryskiwacze w zderzaku są, a xenonu nie ma.? Zresztą lampy od Sharana, bo w Seacie były z czarną obwódką wew.
70 kilometrów obejrzeć samochód to nie jest dużo.
Stron: 1 2
Przekierowanie